Назвали найгіршу машину року

0

Jeep Wrangler Unlimited став найгіршою машиною року в США за версією видання Consumers Reports. Журналісти оцінювали тільки машини, які їм вдалося випробувати протягом 2015 року. Підсумковий бал складався із суми балів, набраних за наступними показниками: шумоізоляція, комфорт підвіски, паливна економічність, керованість і так далі, пише o-doroge.com.

Позашляховик Wrangler Unlimited за підсумками тестів набрав всього 20 балів зі 100 можливих. Співробітники Consumers Reports відзначили, що щоденна їзда на цій машині по звичайних дорогах – це «покарання». На їхню думку, автомобіль погано управляється і споживає дуже багато палива.

Наступний в списку – Mitsubishi Mirage, на рахунку якого 29 балів. У цієї машини приваблива ціна і низька витрата палива, але занадто багато вібрацій від двигуна, страхітливо погана керованість і динаміка.

Третє місце в рейтингу посіла ще одна модель Mitsubishi – i-MiEV, яка набрала 35 балів. Японський електромобіль розчарував американців скромним разовим пробігом, шестигодинним часом перезарядки і застарілим інтер’єром.

На щабель нижче розташувався Scion tC з результатом в 44 бали. Незважаючи на привабливу зовнішність, машина, на думку співробітників Consumers Report, надто повільна, дуже жорстка і погано рулится.

Нарешті, замикає п’ятірку гірших машин за версією видання Toyota Yaris, що набрала 47 балів. Мінуси автомобіля – скромна динаміка, погана шумоізоляція і незручне місце водія.


Не пропустіть