Скільки коштує по-новому розмитнити електромобіль

0

На сайті «Автоцентру» стало можливо розрахувати вартість розмитнення електромобіля з урахуванням скасування мита та акцизу.

У калькуляторі розмитнення автомобілів на сайті «Автоцентру» з’явилася можливість розрахувати, у скільки обійдеться ввезення нового або вживаного електромобіля в Україну. Розрахунок можна зробити з урахуванням змін, які відбудуться в законодавстві з 1 січня 2016 року. Для цього треба зайти в розділ «Калькулятор розмитнення» і відкрити вкладку «Електромобілі». Далі слід поставити ціну вашого електромобіля за кордоном (у євро) і вибрати його вік. Калькулятор покаже суму платежів, які треба заплатити при розмитненні електромобіля в українській митниці.

Як відомо, президент підписав Закон «Про внесення змін« Про Митний тариф України »щодо ввізного мита на електромобілі». Закон набирає чинності з 1 січня 2016 року. Даний документ передбачає, що на ввезення електромобілів встановлюється нульова ставка ввізного мита (раніше була 8%) і скасовується акцизний податок (раніше був 109,129 євро за одиницю). Втім, ПДВ у розмірі 20% від митної вартості залишається в силі. Розрахувати вартість електромобіля можна тут.


Не пропустіть