Найміцніший автомобіль у світі (фото)

0

Броньований автомобіль Marauder визнано найміцнішим у світі. Він успішно пройшов всі жорстокі випробування, яким піддала його команда знаменитої програми Top Gear, пише bagnet.org.

Завдяки популярному шоу Річарда Хаммонда, Marauder став відкриттям для мільйонів глядачів. Найміцніший на сьогоднішній день автомобіль був зібраний компанією Paramount (ПАР). Це відомий світовий виробник найбільш технологічних і захищених броньованих машин. Спочатку автомобіль створювали для супроводу транспортних колон і перевезення піхотних загонів. Зараз же його може купити кожен, оскільки в Африці більшість країн живе з криміналізованим суспільством, бронеавтомобіль використовується людьми, яких хочуть вбити або підірвати на кожному розі.

Серійне виробництво знаходиться в Йорданії, а розробка в ПАР. Це зроблено для того, щоб знизити вартість автомобіля і технічне обслуговування. Наприклад, в Paramount Marauder використовували дизельний двигун і мости виробництва компанії фірми MAN, потужністю 224 «конячок» і 801 Нм. Marauder являє собою броньований автомобіль, який здійснює перевезення особового складу. Йому не страшні ні попадання ракет, ні вибухи мін. Чимало випробувань належало витримати цього броньовику, і з усіма він з гідністю справлявся. Він без будь-яких труднощів тиснув машини і пробивав тараном цегляні стіни.


Не пропустіть