На українському ринку з’явився революційний сервіс вантажоперевезень

На українському ринку працює модерновий сервіс Transportiсa для відправників вантажу та перевізників, що виконують міжміські та міжнародні вантажні перевезення.

Не так давно на ринку логістичних послуг з’явився український транспортно-інформаційний сервіс transportica.com з міжнародних автоперевезень. Він являє собою інтернет-платформу для об’єднання власників вантажу і перевізників, що виконують міжміські та міжнародні перевезення. За інформацією засновників сервісу в його основі продумана до дрібниць форма замовлення, що вимагає від відправників вантажу внесення тільки основної інформації, щоб дати можливість системі протягом декількох хвилин запропонувати надійного перевізника з відповідним автомобілем. Це дозволяє замовникам економити час на веденні телефонних переговорів з транспортними компаніями або посередниками. Для складання повного опису вантажу в середньому потрібно не більше двох хвилин часу.

Після вибору перевізника робота сервісу не закінчується. Transportiсa також інформує замовника про всі етапи перевезення, дозволяє в будь-який момент бачити місцезнаходження вантажу на карті в реальному часі і повідомляє про успішне виконання замовлення.

Якісні вантажоперевезення вимагають якісних доріг

Розробники Transportiсa довго працювали над питанням маршрутної оптимізації, в результаті чого їм вдалося створити програмне рішення для побудови маршруту, виходячи з якості дорожнього покриття завдяки спеціальним алгоритмам. В майбутньому це дозволить тисячам вантажоперевізників зберегти транспорт в нормальному технічному стані, тим самим захистивши себе від придбання запчастин і зайвих витрат на паливно-мастильні матеріали.

Курс на персоналізацію

Однією з унікальних особливостей системи Transportiсa є вміння правильно розподіляти замовлення для перевізників, виходячи з місця розташування та параметрів транспортного засобу. Завдяки спеціальним алгоритмам засновники сервісу взяли курс на персоналізацію, щоб кожен приватний перевізник, або водій транспортної компанії міг працювати тільки з тими вантажами, які точно відповідають типорозмірним і вантажогабаритним характеристикам наявного рухомого складу. Також на сайті можна здійснити расчет тарифа на перевезення.Не пропустіть