В Україні завершилися продажі моделі Saipa Tibo. Чим її замінять?

0

Дистриб’юторська компанія “Богдан-Автотрейд” завершила реалізацію на українському ринку іранських автомобілів Saipa Tibo. Останній автомобіль цієї марки був проданий буквально днями, пише autoconsulting.com.ua.

Нагадаємо, що продажі Saipa Tibo в Україні почалися 2 роки тому, але лише з початком роботи нового дилера – “Богдан-Автотрейд”, вони активізувалися.

Saipa Tibo планували на заміну російським автомобілям і в структурі “Богдан” вона повинна була замінити власну модель 2110. Tibo дуже непогано стартувала і буквально під час офіційної презентації на неї вже знайшовся покупець.

Потім, через стрибки курсу долара, Saipa втратила колишню привабливість і вже реалізовувалася мляво. Нагадаємо, що стартувала Saipa з ціною в 6500 доларів.

Остаточний вердикт в її подальшу долю поставила угода про Асоціацію з ЄС. Як уже інформував AUTO-Consulting, з 1 січня 2016 року в Україні вводяться норми токсичності Євро-5. У Saipa такого сертифіката не виявилося. Тому дилерська мережа в останні місяці продала ці автомобілі. Всього було реалізовано до 70 таких автомобілів.

Дилери продовжать нести гарантійне та постгарантійне зобов’язання за брендом Saipa, але нових поставок поки не планується. На зміну Saipa прийшов новий бренд Zotye, який доповнив “лінійку” автомобілів “Богдан-Автотрейд “.

У Zotye немає повного аналога Saipa Tibo, але автомобілі нового бренду представлені відразу в трьох класах і в бюджетному ціновому сегменті: А-клас від 150 тис. гривень, С-клас – від 279 тис. гривень і кросовер – від 379 тис. гривень. Автомобілі Zotye відповідають стандарту Євро-5 і прийшли в Україну з довгою стратегією просування.


Не пропустіть