Бланків техпаспортів на автомобілі, можливо, не буде до кінця року

2

Хоча довідки-рахунки скасовані, а їх аналог можна безкоштовно оформити в будь-якому сервісному центрі МВС, це поки не спростило життя автомобілістам. Причиною стала відсутність в Центрах надання послуг бланків свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів (техпаспортів).

Спікер регіонального сервісного центру МВС у Києві Марина Федосенко пояснила «ФАКТАМ», що через реорганізацію колишніх МРЕВ та виведення Центрів надання послуг в окрему структуру виникли труднощі з перерозподілом грошових коштів між Нацполіціей і сервісними центрами. До 23 грудня, за словами Марини Федосенко, ця проблема повинна бути вирішена.

А поки що жителям і гостям столиці, які хочуть зареєструвати авто, рекомендують звертатися до територіального сервісний центр № 8 047, який розташований на Великій Окружній дорозі, 4. Там, станом на вечір четверга, ще були в наявності бланки свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів.

Як вдалося дізнатися «ФАКТАМ», проблема з відсутністю спецбланків в сервісних центрах МВС виникла не тільки в столиці, але й в інших регіонах України. За словами джерела в правоохоронних органах, співробітники регіональних підрозділів Державтоінспекції, у яких донедавна були ці бланки, не поспішають їх передавати до Центрів МВС. Тому дефіцит бланків, швидше за все, буде відчуватися до кінця року.


Не пропустіть