Експерти пояснили, через кого українцям не бачити дешевого бензину

0

Найближчим часом в Україні не відбудеться зниження роздрібних цін на бензин і дизельне паливо, пише newsline.com.ua.

Про це повідомив заступник директора науково-технческого Центру “Психея” Геннадій Рябцев в коментарі кореспонденту ГолосUA.

«Ціни на бензин і дизпаливо найближчим часом будуть утримуватися на нинішньому рівні. І це, чесно кажучи – «стараннями» нашого уряду. Яке, замість того, щоб як слід підготувати бюджет і зміни до Податкового кодексу, дотягнуло, як завжди, ці процеси до кінця грудня. Що, в принципі, є умисним: адже народні депутати не встигнуть за день-два навіть прочитати по сім сотень сторінок невідомо ким підготовлених документів », – сказав він.

При цьому експерт зазначив, що розплатяться за це кінцеві споживачі.

«Продавці закладають всі ризики в роздрібні ціни. І замість зниження цін, після падіння вартості нафти на світових ринках, ми побачимо «повний ціновий штиль». Трейдери не хочуть розплачуватися за прорахунки уряду, і їх в цьому важко звинувачувати », – підкреслив він.

Нагадаємо, в першій половині грудня нафтова корзина ОПЕК відновила мінімум і опустилася до 33,76 дол. за барель. На торгах вартість бареля марки Brent опускалася нижче 38 дол. За барель вперше з 2008 року. При цьому в 2014 році середня ціна нафтового кошика становила 96,29 дол. проти 105,87 дол. за барель в 2013 році.


Не пропустіть