Koenigsegg One, або як купити гіперкар за шість мільйонів доларів (ФОТО)

0

Шведський виробник ексклюзивних автомобілів спортивного класу Koenigsegg вирішив позбутися свого гіперкара One: 1, виставивши його офіційно на продаж, пише gogetnews.info.

Це саме та модель, яка влітку встановлювала декілька світових рекордів швидкості на треку. Шведські фахівці повісили ціну на свій інноваційний автомобіль і кожен, хто бажає, може придбати його за шість мільйонів доларів. Відзначимо, що конвеєрна версія One: 1 коштує близько трьох мільйонів. Через те, що гіперкар отримав сучасний каркас безпеки і потужні амортизатори, дана модель важча на п’ятдесят кілограм, на відміну від товарної моделі.

Крім цього, автомобіль був оснащений незвичайною турбіною, яка здатна на ходу змінювати геометрію і деталі, надруковані за допомогою 3D-принтера. Завдяки своєму силовому агрегату V8, обсяг якого становить п’ять літрів, автомобіль має граничну потужність в 1450 дев’ять кінських сил. Йому не важко розігнатися до ста кілометрів на годину всього за 1,8 секунд. Шведський виробник випустив всього шість моделей One: 1.


Не пропустіть