І таке буває: Dodge Viper продають за “смішною” ціною

Оригінальний суперкар 2006 року випуску продається в хорошому стані, однак є невеликий нюанс …

Скільки може коштувати справжній суперкар? Виявляється, щоб придбати подібний автомобіль достатньо всього лише 16000 доларів. Принаймні саме за стільки пропонується Dodge Viper в одному з оголошень, розміщених на інтернет-аукціоні e-bay, пише auto.mail.ru.

Відразу ж розвіємо сумніви: перед вами справжній Dodge Viper, а не так звана «репліка» – клон, зроблений з іншого автомобіля. Звичайно, автомобіль не без недоліків. Наприклад, якщо вірити історії машини, опублікованій на сайті кілька років тому, суперкар пережив наїзд ззаду. Втім, власник відновив «Вайпер» і перефарбував його в зелений колір. В оригіналі автомобіль був синім.

Також на кузові машини є невеликі подряпини. Але в іншому даний Dodge Viper знаходиться у вельми пристойному стані, не викрадений і навіть має запис з бази Carfax. Невже таку машину дійсно можна купити за 16 000 доларів? Можна, можливо. Але є невеликий нюанс.

Виявляється, настільки низька ціна за суперкар пояснюється тим, що у автомобіля … відсутній мотор! Як пояснює власник оголошення, це пов’язано з тим, що з ладу вийшли шатуни. Спочатку власник хотів полагодити двигун, але потім з’ясувалося, що набагато дешевше купити новий мотор, а потім він і зовсім відмовився від цієї затії.

У підсумку Dodge Viper продається без найціннішого – 8,4-літрового двигуна V10 потужністю 600 к.с. Правда, на випадок якщо хтось захоче забрати зламаний мотор, продавець готовий надати таку можливість. Але за це доведеться доплатити – 5000 доларів США.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • АРСЕНИЙ

    Этой РУХЛЯТИ в МУЗЕЕ МЕСТО- ПО современным меркам это ДИНОЗАВР. Я лично БЕСПЛАТНО НЕ ВОЗЬМУ- ПРОДАМ И ПЕНСИОНЕРАМ НА НОВЫЙ ГОД ХОТЬ ЧУТЬ_ЧУТЬ ПОДКИНУТЬ, А ТО С ПРАВИТЕЛЯМИ ОНИ ПОГИБАЮТ!!! СПАСИТЕ УКРАИНУ!!! СОС СОС СОС