В ОАЕ з’явилася нова автомобільна марка

0

Нова марка під назвою Jannarelly була створена автомобільним дизайнером Ентоні Джаннареллі спільно з жителем Дубаї французом Фредеріком Жюйо, який володіє фірмою зі спорудження яхт і є експертом з композитним матеріалів, пише auto.tsn.ua

На даний момент Джаннареллі є шеф-дизайнером ліванської компанії W Motors, яка побудувала “перший арабський суперкар”. Також він працював над зовнішністю гоночного позашляховика Zarooq Sand Racer з ОАЕ, а тепер очолив власний автомобільний проект. Компанія Джаннареллі і Жюйо була названа JJSpecial, а на її основі створена марка Jannarelly, яка займеться випуском ексклюзивних спорткарів в стилі 1960-х.

Перша модель під назвою Design-1 побудована на просторовій рамі зі сталі та алюмінію, а для кузовних панелей використані карбон і скловолокно. Спорткар має задній привід з диференціалом підвищеного тертя і задньомоторне компонування. Двигун – 304-сильна атмосферна “шістка” Nissan VQ35, яка працює в парі з шестиступінчастою механічною коробкою передач.

Новинка, маса якої не перевищить 710 кілограмів, зможе прискорюватися до “сотні” за чотири секунди. Максимальна швидкість – 220 кілометрів на годину.

Першими будуть випущені автомобілі в спеціальній топової модифікації. У її оснащення увійде карбоновий аеродинамічний обвіс кузова, обробка деяких елементів кузова хромом, невеликий вітровий екран, шкіряний салон і система автоматичного пожежогасіння. Всього планується зібрати 30 таких машин.


Не пропустіть