В Україні хочуть випускати авто, яке має замінити застарілий Lanos

0

Найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) розглядає можливість серійного виробництва нового автомобіля, який стане альтернативою Lanos.

Про це розповів власник корпорації «УкрАвто» Таріел Васадзе в інтерв’ю Liga.net. “Lanos ще міг би жити – це було гарне авто за співвідношенням ціна/якість. Але прийнято рішення припинити виробництво. Ведемо переговори, щоб поставити на його місце більш модернізовану машину. Однак, вона з’явиться не раніше, ніж через два роки”, – повідомив Васадзе.

За його словами, економічно доцільний обсяг виробництва – 50 тис. автомобілів в рік. “А це можливо, коли внутрішній ринок досягне розміру не менше ніж 300 тис. нових легкових автомобілів”, – сказав Васадзе.

Як повідомляв УНІАН, ЗАЗ зупинив виробництво автомобілів моделі Lanos і планує сконцентруватися на випуску комерційної техніки. “Ми призупинили виробництво автомобілів моделі Lanos. Причиною цього рішення стала економічна ситуація в країні та зниження попиту на машини. Також вплинула проблема ввезення дешевих старих машин в обхід розмитнення”, – повідомили в прес-службі.

Зазначається, що на даний момент компанія зосередиться на випуску комерційної техніки.


Не пропустіть