Кабмін накупив собі нових авто попри власну заборону

Торік автопарк Кабінету міністрів України поповнився 19-ма новенькими автомобілями. Хоча, згідно з урядовою постановою, ухваленою наприкінці 2016 року, органи державної влади мали припинити закуповувати легкові авто

Кабінет міністрів поповнив свій автопарк ще 19-ма легковими автомобілями, незважаючи на власну заборону. Такі дані отримали журналісти програми «Гра Слів» (спільний проект Bihus.Info та 24 каналу).

На запит журналістів у секретаріаті Кабміну зазначили, що в 2016 році на балансі автопідприємства Господарсько-фінансового департаменту перебувало 117 автомобілів. А станом на 31 грудня 2017 року, автобаза уряду збільшилася на 19 автомобілів. Зокрема, до урядового автопарку додалися десять авто Scoda Superb і п’ять Huyndai Hybrid.

Наголошується, що Кабмін придбав додаткові машини з порушенням своєї ж постанови, яка була прийнята наприкінці 2016 року, зокрема, п. 1, в якому йдеться про необхідність припинення придбання легкових автомобілів.

Також відомо, що цьогоріч у бюджеті передбачено понад 326 млн грн на автопарки уряду, парламенту та Держуправління справами, що на 90 млн перевищує витрати 2017 року.

Як повідомлялося, у вересні минулого року на закупівлю нових автомобілів для «Нафтогазу», Кабміну, Київміськдержадміністрації та інших держустанов було витрачено близько півмільярда гривень.

Джерело racurs.ua


Не пропустіть