Chery підготувала “доступний та молодіжний” кросовер

0

Китайська компанія Chery заснувала дочірній бренд Cowin з метою випуску під ним доступних молодіжних моделей. Однак, судячи по новому кросоверу X3, який вийде навесні, з доступністю у новинки буде не все так просто.
В перспективі під маркою Cowin будуть випускати абсолютно самостійні моделі, однак на початковому етапі без “спадщини” материнської Chery не обійтися. Кросовер Cowin X3 побудований на тій же платформі, що і Chery Tiggo – відповідно, має багато спільного і з початковим “донором” в особі кросовера Rav4 другого покоління. Габарити автомобіля практично не змінилися в порівнянні з Tiggo, однак над дизайном попрацювали серйозно, пише automotoclub.info.

Найцікавіше – це оснащення автомобіля. За попередньою інформацією, Cowin X3 отримає систему стабілізації, клімат-контроль, шкіряний салон і камеру заднього виду, а перше зображення салону недвозначно натякає на великий сенсорний дисплей мультимедійної системи на центральній консолі і цифрову приладову панель (діагональ складе 7 дюймів).

cowin_x3_1

З_ технічної точки зору, автомобіль теж повинен вийти досить сучасним: не вдаючись в подробиці, китайські інформовані джерела пророкують йому турбомотор і преселективну роботизовану коробку передач з двома зчепленнями. Однак не виключено, що для “вхідний” модифікації кросовера візьмуть старий атмосферний мотор від Chery Tiggo об’ємом 1,6 літра і потужністю 126 к. с.

Офіційний дебют Cowin X3 відбудеться навесні на виставці в Пекіні, а продажі автомобіля в Китаї почнуться незабаром після прем’єри.


Не пропустіть