Opel показав свій новий фургон Combo (Фото)

2018 Vauxhall Combo Life

Німецький автовиробник Opel, який увійшов до французького альянсу PSA Group, представив новий фургон Opel Combo Life. Його розробили на тій же платформі, що і новий Citroen Berlingo, а його дебют намічений на березень на Женевському автосалоні.

Згідно з інформацією, отриманою від спеціалізованих порталів, новий фургон з’явиться на авторинку в двох версіях, які отримали стандартну і подовжену колісні бази. У стандартному виконанні об’єм багажного відсіку досягне 750 літрів, а в подовженій модифікації 1050 л.

Панель управління новинки досить схожа на апаратну панель нового Citroen Berlingo. Обидві машини забезпечили однаковим тачскріном мультимедійної установки. У списку функцій новинки числяться проекційний дисплей, круїз-контроль, асистент розпізнавання дорожніх знаків, контроль за якою рядності руху і мультимедійний комплекс з підтримкою сервісів Apple CarPlay і Android Auto.

У моторному відсіку Opel Combo Life розташувалися 1,2-літрові агрегати з потужністю 110 і 130 кінських сил. Крім них машина оснащена чотирма дизелями з віддачею 75 і 130 к.с. Вони працюють в тандемі з 8-діапазонною автоматичною трансмісією.Не пропустіть