На ремонт українських доріг вийде американська техніка

0

У комунальній корпорації «Київавтодор» закупили американські машини Crafco, які «лікують» тріщини на дорогах, не даючи їм після чергової зими перетворюватися на ями. Кажуть, що про подальший ремонт дорожнього покриття можна забути на 10-15 років.

Керівник проекту «Громадський контроль доріг” Сергій Дубенко розповів, що завдяки американській машині Crafco, яка «лікує» тріщини на дорогах, можна збільшити термін експлуатації дорожнього покриття і забути на 10-15 років про його ремонт.

«Київавтодор» почав використовувати для дорожнього ремонту американську техніку. У комунальній корпорації закупили машини Crafco, які «лікують» тріщини на дорогах, не даючи їм після чергової зими перетворюватися на ями. Фактично, машина розігріває герметик і ним наповнює тріщини в асфальті – не ідеальний ремонт, а дорога ціла. Повідомляється, що така заливка швів дає можливість зберегти дорогу від ямкового ремонту на тривалий час і, як наслідок, заощадити бюджетні кошти.

Вистачати повинно такої заливки до п’яти років.

На ділі це не зовсім ремонт доріг, це експлуатація доріг. І для нормальної експлуатації потрібна така машина. Завдяки такій техніці можна швидко ремонтувати тріщини в асфальті і дорога буде існувати 10-15 років навіть без ямкового ремонту. Але якщо дорога вже розсипається, то толку від такої машини немає, – прокоментував Дубенко.

Також експерт додав, що ремонтувати дороги потрібно комплексно, тому що «сама по собі така машина даремна».


Не пропустіть