Відтепер можна буде дізнатись про кількість ДТП, в яких було авто

0

У Держреєстрі рухомого майна можна буде дізнатися на платній основі, чи змінювався колір авто та скільки разів він потрапляв у ДТП. Про це повідомляє прес-служба ГУ МВС України.

На веб-сайті МВС України з’явилася можливість перевірити транспортний засіб за реквізитами його власника. Після необхідної авторизації кожен громадянин зможе отримати інформацію про автомобіль, зареєстрований на ту чи іншу особу. Зокрема, громадянину, який робить запит, на електронну пошту буде надано базову інформацію: марка автомобіля, рік його випуску і рік реєстрації, а також об’єм двигуна, пише gazeta.ua.

Водночас процес авторизації в системі передбачає надання запитувачам інформації про себе, щоб власник автомобіля також міг дізнатися, хто цікавився його автотранспортом.

Сервіс поки що працює в тестовому режимі. Базову інформацію можна отримати безкоштовно. З часом у Головному сервісному центрі МВС планують збільшити перелік інформаційних послуг, додавши інформацію про зміну кольору авто, кількість потраплянь у ДТП тощо. Цю інформацію можна буде отримати на платній основі, кошти від її надання надходитимуть до бюджету.


Не пропустіть