У Німеччині назвали найнадійніші автомобільні бренди

0

За версією одного з найавторитетніших європейських видань, журналу AutoBild, у Німеччині найнадійнішими автомобілями визнані … представники корейських і японських брендів. Примітно, що в десятку лідерів увійшла марка Dacia, що, погодьтеся, досить цікаво, тому що всі ці бренди залишили позаду таких іменитих автовиробників, як Nissan, Mercedes і Audi, пише Роман Беньковський на auto.ria.com

Враховуючи, що при визначенні переможця рейтингу бралися до уваги не тільки характеристики автомобілів, але і гарантійне та сервісне післяпродажне обслуговування транспортних засобів, то не дивно, що зі своєю семирічною гарантією на всі авто в Європі і повною відсутністю відзивних кампаній марка Кіа стала його явним лідером.

Загалом, ТОП-5 найнадійніших марок, що продаються в Європі, виглядає наступним чином. Як ми вже зазначили вище, перше місце зайняв бренд Kia. На другій сходинці “хіт-параду надійності” розташувався марка Mazda. Бронза дісталася ще одному японському бренду – Honda. А четверту і п’яту сходинку рейтингу зайняли корейська компанія Hyundai і японський автовиробник Toyota відповідно.

180


Не пропустіть