На яких авто їздять Гройсман, Яценюк і Порошенко

0

Міністерство внутрішніх справ офіційно запустило електронний реєстр транспортних засобів. На даний момент він працює в тестовому режимі і доступний лише базовий перелік виписок, які надаються безкоштовно, пише visti.pro.

Журналістам вдалося знайти в цьому реєстрі інформацію про авто спікера Верховної ради Володимира Гройсмана. Прем’єра Арсенія Яценюка і президента Петра Порошенка.

За словами журналіста Валерія Калниша, в реєстрі перебувають авто, зареєстровані не пізніше 2012 року.

“Почнемо з голови Верховної ради Володимира Гройсмана. Сайт МВС видає, що він володіє Land Rover. Та ж інформація міститься і у його декларації, яку можна знайти на сайті Верховної ради“, — написав Калниш.

Щодо Яценюка журналіст зазначив, що згідно декларації 2014 року, у власності прем’єра — 3 авто.

“При цьому придбані вони були, судячи з усього, в 2010 році. Що видає нам реєстр? Він видає нам один автомобіль Мерседес L600. Той же це автомобіль (один з них)? Напевно. Тут нюанс із зазначенням класу. Справа в тому, що L-класу немає, в цьому можна легко переконатися відвідавши сайт компанії. S — є. SL — є. L — ні“, — зазначив журналіст.

Щодо автомобілів Порошенко даних у реєстрі не виявилося.

“У той же час відомо, що в його власності є два автомобілі — Мерседес і BMW, про що свідчить декларація. Але, враховуючи роки випуску — 2010 і 2011 — дані про них не містяться в реєстрі“, — написав журналіст.


Не пропустіть