Компанія Honda поступово оновить лінійку двигунів

0

Компанія Honda має намір оновити свою лінійку силових установок. У виробника в арсеналі є три нових турбомотора об’ємом 1,0; 1,5 і 2,0 літра – останні два агрегати вже ставлять на серійні моделі Stepwgn, Jade RS і Civic Type R. Про це журналістам розповів голова відділу досліджень і розробок Honda Кейджі Отсу.

Наддувні мотори зараз адаптують для потреб ринків Північної Америки, Європи та Китаю – в цих частинах світу поступово вводяться суворі екологічні норми. Крім того, компанія має намір скорочувати вага двигунів, по можливості замінюючи V6 на рядні «четвірки», а чотирициліндрові мотори – на трициліндрові.

Зокрема, виробник буде пропонувати замість колишнього 2,4-літрового «атмосферника» новий 1,5-літровий турбомотор. Поки виготовлення старого мотора не припинено, на деяких ринках старий агрегат залишиться. У першу чергу – в країнах, що розвиваються, де турбомотори виявляться занадто дорогим варіантом.

До 2020 року Хонда планує, що 50% проданих компанією автомобілів будуть оснащуватися турбодвигунами або гібридними силовими установками (30% і 20% відповідно).


Не пропустіть