Tesla просить американську владу не штрафувати Volkswagen

0

Елон Маск і ще 44 голови каліфорнійських компаній пропонують не витрачати гроші на виправлення систем автомобілів, які обдурили екологічні тести. Про це повідомляє Новое Время.

Голова Tesla і SpaceX поставив свій підпис під відкритим листом до Каліфорнійської ради з охорони повітряних ресурсів (CARB). Маск і ще 44 керівника каліфорнійських компаній вважають, що Volkswagen не варто намагатися виправити автомобілі, які обдурили екологічні тести. Вони вважають, що німецький автогігант може інакше розрахуватися за “дизельгейт”.

“Величезна сума грошей буде витрачена в спробі виправити автомобілі, які неможливо виправити, а рішення проблеми може призвести до того, що авто почнуть виходити з ладу раніше встановленого строку. Ми, що нижче підписалися, рекомендуємо CARB проявити далекоглядність і направити VW “покращувати повітря, а не автомобілі” і замість того, щоб виправляти завдані збитки, прагнути до переходу на авто з нульовими викидами в інтересах штату Каліфорнія”, – йдеться в листі.

Автори стверджують, що в даний час розробки дизельних двигунів увійшли в ту стадію, коли неможливо підвищувати економічність агрегатів без шкоди для інших характеристик. Тому вони рекомендують CARB вимагати від Volkswagen зосередитися на випуску автомобілів з нульовим рівнем викидів. Вони також пропонують пустити гроші, які німецький автогігант витратив би на виплату штрафів, на інвестиції в сучасні підприємства і дослідження. На довершення до всього каліфорнійські бізнесмени рекомендують дозволити VW проявити гнучкість у термінах виконання вимог.

“На відміну від покарань, дана пропозиція принесе реальні вигоди каліфорнійському повітрю і створить робочі місця, а також стане значущим історичним кроком у боротьбі зі змінами клімату”, – свідчить відкритий лист.

Нагадаємо, концерн Volkswagen, який зізнався в шахрайстві при програмуванні дизельних двигунів об’ємом 2,0 літри, виплатить американським власникам таких авто компенсацію.


Не пропустіть