КрАЗ випустив «будинок на колесах» з приводом 4х4 (Фото)

Український завод КрАЗ на замовлення газовидобувників випустив автомобіль ФПВ-14224 – в форматі «будинок на колесах». На підприємстві повідомляють, що сталевий КУНГ базується на шасі повнопривідного автомобіля КрАЗ-5233НЕ (4х4). Оснащення автомобіля – стандартне. За ТЗ клієнта двигун Євро-5 має систему підігріву в зимовий період, гальмівна система обладнана АВС, місця для сидіння – з ременями безпеки. Також є тахограф.

«Кунгу не страшні сильні морози: утеплений, в салоні – автономний обігрівач потужністю 8 кВт., вбудований дизельний електрогенератор потужністю 4÷5 кВт, вихідною напругою 220В, є кондиціонер зі спліт-системою, вікна – з подвійним травмобезпечним склопакетом. Для повноцінного відпочинку ремонтників в фургоні встановлені три спальних місця: два верхніх відкидних і нижнє з рундуком, є шафа для речей. Два столи – відкидний і стаціонарний, двоканфорочна настільна електроплитка забезпечать людей гарячою їжею під час далеких виїздів», – повідомили Autonews.ua в прес-службі ПАТ «АвтоКрАЗ».

Фото: прес-служба ПрАТ «АвтоКрАЗ»

На додаток – «будинок на колесах» отримав багато інших необхідних дрібниць в комплектації автомобіля: аптечки автомобільна і офісна на п’ять чоловік, протипожежні пристосування, набір слюсарно-монтажного інструменту, переносні ліхтарі та інше.

У 2017 році в філії «Укргазвидобування» надійшло близько 200 одиниць нової техніки КрАЗ і спецвиробів, серед яких тягачі, автокрани, автоцистерни, самоскиди, лабораторії, трубовозів. В основному, це повнопривідні вантажівки, які найбільше підходять для роботи в умовах віддаленої місцевості. В цьому році партнерство продовжиться.


Не пропустіть