Поліція ще отримала 102 автомобіля Skoda Rapid

1

Патрульна поліція отримала ще 102 новенькі автомобілі Skoda. На церемонії передачі президент України Петро Порошенко вручив сертифікати на новенькі автомобілі та повідомив, що ці автомобілі були виготовлені в українському Закарпатті.

«Сьогодні ми з вами присутні на посиленні поліції ще 102 новими автомобілями. Значна їх частина – це автомобілі українського виробництва. І нехай ви бачите, що це Skoda, але зроблені вони в українському Закарпатті », – підкреслив президент.

102 автомобілі отримали поліція Києва і Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Луганської, Львівської, Ровеньской, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Черкаській областях .

Також національна поліція отримала 10 патрульних і багатофункціональних катерів TUNA 600, TUNA 865 і ВСС 85.

Як підкреслюють в МВС – катера повністю українського виробництва. Ця техніка здатна забезпечити повноцінну охорону громадського порядку, боротьбі зі злочинністю в річкових і морських акваторіях, повідомляють в МВС.

Джерело autoconsulting.com.ua

Не пропустіть