Поліція ще отримала 102 автомобіля Skoda Rapid

Патрульна поліція отримала ще 102 новенькі автомобілі Skoda. На церемонії передачі президент України Петро Порошенко вручив сертифікати на новенькі автомобілі та повідомив, що ці автомобілі були виготовлені в українському Закарпатті.

«Сьогодні ми з вами присутні на посиленні поліції ще 102 новими автомобілями. Значна їх частина – це автомобілі українського виробництва. І нехай ви бачите, що це Skoda, але зроблені вони в українському Закарпатті », – підкреслив президент.

102 автомобілі отримали поліція Києва і Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Київської, Миколаївської, Полтавської, Херсонської, Черкаської, Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Луганської, Львівської, Ровеньской, Сумській, Тернопільській, Харківській, Хмельницькій, Чернівецькій, Чернігівській, Черкаській областях .

Також національна поліція отримала 10 патрульних і багатофункціональних катерів TUNA 600, TUNA 865 і ВСС 85.

Як підкреслюють в МВС – катера повністю українського виробництва. Ця техніка здатна забезпечити повноцінну охорону громадського порядку, боротьбі зі злочинністю в річкових і морських акваторіях, повідомляють в МВС.

Джерело autoconsulting.com.ua

Не пропустіть