У Chevrolet Niva може з’явитися «бойова» версія

0

GM-АвтоВАЗ не виключає виходу на ринок нової модифікації позашляховика, пише auto.mail.ru.

Спільне підприємство GM-АвтоВАЗ незабаром може вивести на ринок Chevrolet Niva в ному колірному забарвленні – камуфляжному. Про це стало відомо завдяки повідомленням в офіційній групі «ВКонтакте», присвяченій Chevrolet Niva.

GM-АвтоВАЗ опублікував фотографії «Шніви» в «бойовому» розфарбовуванні і запропонував користувачам взяти участь у міні-опитуванні. У шанувальників Chevrolet Niva запитують, чи подобається їм таке колірне рішення, чи готові вони придбати даний автомобіль і погодилися б доплатити за такий колір.

У випадку, якщо результати опитування виявляться позитивними, виробник може випустити позашляховик з камуфляжем замість однотонної емалі. Чи буде «бойова» «Шніва» відрізнятиметься від звичайної чимось ще, крім розмальовки, не повідомляється.

До речі, у звичайної «Ниви», яка тепер іменується Lada 4×4, також є аналогічна «бойова» версія: в камуфляж при бажанні можуть пофарбувати позашляховик БРОНТО «Рись» – це ще більш позашляхова версія позашляховика, підготовлена ​​«придворним» ВАЗівським ательє БРОНТО. Зокрема, машиною такого «військового» забарвлення володіє президент Росії Володимир Путін.


Не пропустіть