Рідкісний Mercedes-Benz з тюнінгом від AMG продадуть на аукціоні (фото)

0

Аукціонні будинки RM Auction і Sothbey’s виставлять на продаж рідкісне купе Mercedes-Benz SEC з тюнінгом від ательє AMG. Автомобіль випущений в 1989 році, коли фірма AMG ще не належала німецької марки і займалася доопрацюванням «Мерседесів» самостійно, пише motor.ru.

Під капотом машини, 560 SEC 6.0 AMG, встановлений 5,6-літровий оригінальний двигун, після доопрацювання якого об’єм збільшився до шести літрів. Агрегат видає 385 кінських сил. У парі з п’ятиступінчастим «автоматом» він розганяє купе з нуля до ста кілометрів на годину за шість секунд. Крім того, двохдверка отримала від AMG кузовний обвіс Wide Body.

Всього ательє AMG повинно було випустити 100 таких автомобілів. За оцінками експертів, компанія виробила всього 50 машин. Шість із них були куплені клієнтами з Японії. Представлена ​​на аукціоні машина є однією з них. Перш ніж потрапити в США, вона перебувала у неназваного японського колекціонера.

Пробіг становить 90000 кілометрів. Ціна автомобіля не вказана. На початку 1990-х купе Mercedes-Benz 560 SEC 6.0 AMG коштувало від 200 000 доларів.

Аукціон RM Sothbey’s пройде з 28 по 29 січня в Арізоні.


Не пропустіть