З 1 травня у Києві змінять маршрути транспорту через реконструкцію Шулявського шляхопроводу

У Києві з 1 травня розпочинається підготовка до реконструкції Шулявського шляхопроводу (над проспектом Перемоги).

У зв’язку з цим очікуються зміни руху транспорту на вказаній ділянці. Департамент транспортної інфраструктури опублікував схему руху на час проведення робіт.

Очікується, що орієнтовна тривалість будівництва складе 17 місяців.

Згідно з повідомленням, для регулювання руху буде встановлено три світлофори, перенесено контактну мережу для безперебійного руху тролейбусів та винесено МАФи з радіусу проведення реконструкції.

На цей час передбачено зміни:

– рух по вул. Олександра Довженка – вул. Вадима Гетьмана (в бік Караваєвих Дач) відбуватиметься по вулицях: Антона Цедика (вул. Ежена Потьє), Петра Нестерова з виїздом на проспект Перемоги (на цій ділянці проспекту Перемоги буде встановлено тимчасовий світлофор), Гарматній, Виборзькій та поверненням на вул. Вадима Гетьмана.
– по вул. Вадима Гетьмана – вул. Олександра Довженка (бік вул. О.Теліги) буде збережено існуючий виїзд на проспект Перемоги з можливістю прямого перетину проспекту з виїздом на вул. Олександра Довженка (на цій ділянці також буде встановлений тимчасовий світлофор).
– односторонніми будуть вулиці Антона Цедика (Ежена Потьє) до вул. Петра Нестерова та вул. Петра Нестерова в напрямку проспекту Перемоги (буде встановлений тимчасовий світлофор).
– тролейбусний рух з боку Севастопольської площі по вул. Вадима Гетьмана матиме кінцеву зупинку Індустріальний міст. З боку вул. О.Теліги по вул. Олександра Довженка – Івана Гонти.
Пішоходи користуватимуться підземними та наземним переходом, де також буде встановлено світлофор.

Зазначається, що наприкінці поточного року планується запустити рух шляхопроводом без з’їздів.

Джерело expres.ua

Не пропустіть


error: Content is protected !!