На український ринок вийде «підробка» Mercedes-Benz Sprinter (Фото)

В Україні мають намір представити новий комерційний автомобіль JAC Sunray HFC5049, який багатьма елементами нагадує Mercedes-Benz Sprinter.

Але на відміну від німецького фургона, китайський JAC оснащений дизельним двигуном 2,8 л (120 к.с.).

У сімействі JAC HFC5049 представлені як суцільнометалеві фургони, так і мікроавтобуси та медичні автомобілі. Є навіть повністю електричний фургон JAC Sanray EV,

Цінова політика на такий китайський “Mercedes-Benz” поки ще не оголошена, але за попередніми оцінками він буде коштувати майже як «ГАЗель».

А ось заслужить довіра такий китайський фургон в українських покупців? – поки велике питання. Китайська вантажна техніка масово поставлялася в Україну в 2004-2008 рр, але потім так само масово і зникла з доріг, тому що не була на належному рівні забезпечена запасними частинами. Зараз побачити «живий» DongFeng, Foton, Eagle або NAhjin початку 2000-х – рідкісний випадок. На відміну від оригінальних Mercedes-Benz Sprinter, які регулярно їздять по дорогах України, не дивлячись на поважний вік.

Тому дистриб’ютору китайських JAC Sanray належить неабияк постаратися, щоб повернути довіру до цієї техніки з боку перевізників.

Джерело autoconsulting.com.ua

Не пропустіть