Зниження вартості «розмитнення» на вживані авто в Україні: названий термін

Парламентарі вирішили повернутися до законопроекту, що знижує акциз на старі авто навесні.

Закон №3251 «Про стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів», який так чекають численні українські автомобілісти, що уподобали собі недорогі старі авто з Європи, вирішено поставити на паузу.

Про це заявив Роберт Горват, один з авторів законопроекту, повідомляє AutoMotoClub.info. До питання повернуться не раніше весни 2016 року. Причина в тому, що бюджет на майбутній рік, а також зміни в Податковий кодекс вже прийняті, і там не враховане скасування акцизу на старі автомобілі. Таким чином, в майбутньому році автомобільний ринок увійде з колишніми акцизами.

На відміну від звичайних покупців, особи, зацікавлені у продажу нових автомобілів, прийняли новий законопроект в багнети. У ВААІД переконували, що в результаті його прийняття ринок нових автомобілів скукожится до жалюгідних 2,5 тис. машин. Підтримала апокаліптичні прогнози для галузі і Асоціація роботодавців автомобільної галузі України.

Документ повинен був знизити розмір акцизу на автомобілі до рівня нових. Це могло б кардинально змінити ситуацію на українському автомобільному ринку, адже саме акциз був основним джерелом подорожчання імпорту вживаного в Україну.

Зниження акцизу на автомобілі дозволило б підвищити рівень життя громадян та збільшити доходи бюджету, завдяки появі легального імпорту уживаних авто, пояснили свої наміри автори законопроекту. А завдяки введенню екологічного стандарту Євро-5 в Україні, можна не боятися масового імпорту «мотлоху».

Більше новин


Прокоментуй новину

  • юрий

    !00% согласен что уровень жизни повысился бы а за ним и выросло число покупок новых машин .это неизбежно только гандон назаренко и банда пару лет ждать нежелают вот и обречен украинец жить с вечно падающим уровнем жизни только эти дебилы недумают хто будет покупать новие авто в бедной стране .нонсенс .это только корупционеры а значит назаренко разводит корупцию как минимум и подрывает рост благосостояния населения.а эти депутаты получили откаты политические девиденты от переноса 3251 на весну 100%.проститутки