Land Rover Discovery 2019 став потужнішим і безпечнішим

Моторна лінійка позашляховика Land Rover Discovery 2019 модельного року поповнилася доопрацьованою дизельною силовою установкою об’ємом 3.0 літра з віддачею в 306 «коней». Крім розширеної лінійки двигунів виробник додав нові системи безпеки.

Новий Land Rover Discovery у версії SDV6 отримав дизельний V6 об’ємом 3.0 літра з віддачею в 306 «коней» при моменті сили в 700 Нм. Розгін до першої «сотні» займає у позашляховика 7,5 секунди. З новим двигуном вантажопідйомність моделі зросла до 3,5 тонн.

З приходом нового мотора з ринку приберуть дві комплектації: з турбодизелем об’ємом 2.0 літра продуктивністю 180 «коней» і бензиновий V6 об’ємом 3.0 літра продуктивністю 340 «коней».

Новий Land Rover Discovery обзавівся двома новими системами безпеки. Позашляховик отримав доопрацьований круїз-контроль, який зберігає дистанцію, здатний повністю зупинитися і розігнатися. Другою системою стала Clear Exit Monitor, яка попереджає про наближення об’єктів при виході з авто.

Позашляховик Land Rover Discovery 2019 модельного року з новим дизельним двигуном будуть пропонувати в Німеччині за ціною від 67 000 євро.


Не пропустіть