“Дорожній контроль отримує гроші за провокації”, – співробітник патрульної поліції Києва (відео)

1

Інспектор патрульної поліції м.Києва Чувілкін О.І. упевнений, що “Дорожній контроль” отримує гроші за провокації проти поліцейських. Про це патрульний заявив перед судовим засіданням у справі про штраф на депутата Сергія Мельничука. Сам Чувіклін був викликаний до суду для допиту в ролі свідка, пише roadcontrol.org.ua.

Нагадаємо, що в серпні 2015 поліція виписала штраф на С.Мельничук і змонтувала про це сюжет, щоб отримати народну любов. Однак, “Дорожній контроль” побачив факт фальсифікації з метою піару і заступився за депутата. Незважаючи на те, що в суспільстві не популярно лаяти поліцію, “Дорожній контроль” зажадав дотримуватися закону поза залежністю від того, проти кого фальсифікують справу.

У поліції були впевнені, що раз оштрафували депутата, то законом можна знехтувати. Керівник “Дорожнього контролю” Ростислав Шапошников написав судовий позов, а адвокат “ДК” Віктор Смалій став захисником Мельничука в цьому процесі. Це дуже розлютило патрульну поліцію, яка розраховувала, що їх піар-постановки пройдуть гладко і ніхто не захищатиме нелюбимого народом депутата.

“Суть Дорожнього контролю в тому, що ви робите замовні відео”, – заявив поліцейський Станіслав. “Нехай вони дають розголос, роблять провокацію, це їхня робота, за це їм платять”, – додав поліцейський Олег Чувілкін. На питання: “Цікаво, хто ?, Чувілкін відповів” не знаю “.

“Чому ви стоїте на ДАІшних точках і “цокаєте” водіїв? Вчора Гнап це питання підняв”, – запитав адвокат Віктор Смалій. “”Ну збирайте документи, подавайте у відповідні органи, але не потрібно провокацій “, – відповів Чувілкін.

“За якою ознакою призначають людей на керівні посади в поліцію? У лазні чи що призначають? 100% як старі ДАІшники кажуть – йдіть до суду оспорюйте”, – почав міркувати Смалій. “А як ви хотіли?”, – зіронізував Чувілкін.

“Коли ви почнете заїжджати на СІЗО … коли Ростислав Шапошников, одних, других, шляхом тривалих судових процесів ….”, – відповів адвокат Смалій. “Вибачте, це Шапошникову реклама?”, – перебив Чувілкін. “Так реклама … надалі довгі судові процеси доведуть протиправність ваших дій, в результаті чого розпочнуться кримінальні процеси, а ви почнете думати головою”, – продовжив Смалій.

“Ви якось до Шапошникова нерівно дихаєте. Ви почули його прізвище і одразу збудилися”, – прокоментував журналіст Всеволод Філімоненко. “Я перший раз, я навіть його в обличчя не знаю. Хто це, де, як?”, – почав давати задню Чувілкін. “Ви пам’ятаєте фільм “Собаче серце”? Коли професор Преображенський Шарикову говорив – ви повинні мовчати і слухати, мовчати і слухати”, – відповів Смалій.

КОМЕНТАР ДОРОЖНЬОГО КОНТРОЛЮ:

Ще 31 січня 2012 “Дорожній контроль” опублікував статтю, де повністю розкрив суть і мети роботи проекту. Починаючи з моменту появи “ДК” в 2008 році, коли багато діючих патрульних курили травку на шкільних перервах, працівники ДАІ звинувачували “Дорожній контроль” у провокаціях і зйомці замовних сюжетів.

Все це вже пройдений етап і нічого нового нові поліцейські не придумали. Вони, фактично, повторюють долю своїх попередників ДАІшників. Мабуть, в поліції були впевнені, що “Дорожній контроль” працював “за гроші” тільки проти ДАІ, а поліцію буде обожнювати. Але, в поліції не врахували, що “Дорожній контроль” ніколи не взяв жодної копійки і завжди працював за ідею. А ідейні – найстрашніші.

Ідейного не можна купити, не можна залякати, не можна зупинити. А ідея проста – дотримання ст.3 Конституції України. Поки поліція буде порушувати права людини, він буде терпіти атаку “Дорожнього контролю”. Схема дуже проста – поважай закон і “ДК” не буде в твоєму житті. Порушив закон – чекай “провокацій” від “Дорожнього контролю”. Все дуже просто, як два на два.

Але вже очевидно, що поліція України дотримуватися закону не збирається. Головне завдання більшості патрульних – “опустити” того, хто не може відповісти: виписати сфальсифікований штраф або забрати машину на приватний штрафмайданчик. Головне завдання поліції – не вирішувати, а створювати проблеми громадянину. Завдання ж “Дорожнього контролю” – у відповідь створити проблеми поліції. Має бути баланс у всьому.


Не пропустіть