Страховисько з Піднебесної: китайці побудували екстремальний всюдихід-позашляховик

0

Як відомо, різні величезні позашляховики (ми маємо на увазі монстр-траки), є «фішкою» американської культури. Проте в Китаї з такими машинками теж знайомі. Нещодавно на виставці в Пекіні місцеві специ тюнінгу представили справжні страховисько на колесах, створене на базі Foton Tunland, пише topgir.com.ua.

Автомобіль вийшов у дусі заокеанських традицій. Позашляховик зберіг кузовні панелі свого донора, проте отримав перероблену «начинку». Зокрема, його оснастили вдосконаленим шасі. Майстри повністю модифікували підвіску, на кожне колесо встановили по дві пружини і по два амортизатора, а також змінили раму.

Як підсумок – довжина позашляховика збільшилася з 5,3 до 5,7 м, колісна база розтяглася з 3,1 до 3,6 м, а висота – 2,8 м, що на метр більше, ніж у стандартного пікапа. А ось серце китайські тюнери не стали чіпати: дизельна 2,8-літрова «четвірка» Cummins на 163 к.с., що працює в парі з 5-швидкісною «механікою», залишилася на своєму місці. Хоча американці подібні машини комплектують високооб’ємними V8 для того, щоб долати болота. Але Foton тому й залишився при стандартному движку, оскільки його доля – колесити з виставки на виставку. Зате виглядає вже дуже загрозливо!


Не пропустіть