Надію російського автопрому продають з молотка

0

Майно компанії Marussia Motors виставлено на продаж з аукціону. Торги призначені на 3 лютого 2016 року, заявки на участь приймаються до 27 січня, пише drive-news.net.

Як повідомляється, перший лот складається з прав на торговельні марки та математичні моделі, документації, обладнання, меблі та оргтехніку. Другим лотом з молотка піде прототип суперкара Marussia B2 2011 випуску з 360-сильним мотором. Заявлена ​​стартова ціна – 6 млн 074 тис. рублів. Автомобіль був побудований спеціально для просування компанії в Монако і залишився в цій країні.

У середині грудня поточного року в Англії на аукціон вже виставили також чотири гоночних боліда «Формули-1» з гаража команди Marussia F1 Team різних років. Ціни на них надаються аукціонним будинком John Pye за індивідуальним запитом.

З тих пір як навесні 2014 було оголошено про саморозпуск проекту, більша частина майна Marussia Motors розійшлася по руках тих, хто займав у компаніях проекту високі пости. Передсерійний прототип Marussia B2, побудований незадовго до смерті проекту, нещодавно пішов у Європу невідомому покупцеві. При цьому юридичні особи, що належали до Marussia Motors, завалені позовами від колишніх співробітників, перед якими у компаній проекту великі борги по зарплаті.


Не пропустіть