З Tesla продовжують йти фахівці

Даг Філд – головний технолог Tesla офіційно покинув компанію. Про це стало відомо 3 липня. Філд перебував у відпустці з початку травня. Причини залишення ним посади не називаються. Ходять чутки, що у нього був серйозний конфлікт з керівництвом компанії через Model 3, проте офіційного підтвердження цієї інформації немає.

Даг Філд має багатий послужний список: він працював в Apple. У Tesla Філд прийшов в 2013 році, де займався розробкою електромобілів нового покоління. Останнім часом він відповідав за автоматизацію виробництва. Нагадаємо, тільки на минулому тижні компанії вдалося досягти показників свого виробничого плану, який був заявлений рік тому. Нагадаємо, зараз Tesla планує випустити на ринок вантажівку, бюджетний кросовер і пікап.

І якщо вантажівка вже тестується, то кросовер і пікап – тільки в планах. Критики компанії відзначають, що в останні місяці з неї все частіше йдуть прославлені в своїй галузі фахівці. На початку року компанія скоротила кілька тисяч своїх співробітників, які не показали ефективність в роботі.


Не пропустіть