В одному із українських парків тепер красується Бетмобіль

0

Точну копію Бетмобіля з фільму Тіма Бертона можна побачити близько атракціону «Ейр рейс« Зліт », пише dozor.kharkov.ua.

Автомобіль Темного Лицаря створили з ініціативи міжнародної компанії-разработчкі ігр Plarium.

На створення точної копії Бетмобіля пішов цілий рік. Корпус автомобіля погодостійкістю, але його творці стрибати по ньому не рекомендують.

«Спочатку ми хотіли поділитися частиною ігрової і коміксової культури з жителями міста Харкова, оскільки в Україні цей рух тільки зароджується. Компанія Plarium створює гри і у нас всередині дуже багато такого всередині офісу. Ми вирішили поставити біля офісу Бетмобіль, щоб потішити харків’ян, а потім ми подумали подарувати його харків’янам назовсім і передали парку Горького», – розповів креативний директор харківської студії Максим Єременко.

Щоб якомога більше харків’ян і гостей міста змогли помилуватися машиною супергероя і сфотографуватися на її фоні, компанії вирішили подарувати її парку Горького.

«Радує, що все більше компаній і приватних осіб звертаються до парку з пропозиціями якось його прикрасити, створити щось нове і цікаве. Велике спасибі всім, хто щось пропонує і приходить », – заступник директора з розвитку Центрального парку культури і відпочинку Андрій Шаптала.

Супергеройське авто довжиною 6,5 метрів можна побачити близько стіни Розважального центру поруч з атракціоном «Ейр рейс« Зліт ».


Не пропустіть