Російські ЗМІ розповіли панічні чутки про стан Кримського мосту

В кінці червня рух на трасі було несподівано перекрито

Російських водіїв дуже хвилює стан Кримського мосту після того, як в кінці червня рух на трасі було несподівано перекрито.

Про це пишуть «Дни.ру».

Зазначається, що рух в обидві сторони був паралізований близько 20 хвилин, і за цей час встигла утворитися величезна пробка.

При цьому в Управлінні федеральних автомобільних доріг «Тамань» Федерального дорожнього агентства поспішили заспокоїти схвильованих громадян: нічого екстраординарного не сталося, закриття було спричинене перевіркою діяльності експлуатаційних систем, а також екстрених служб.

Після цього випадку в соцмережах почали бурхливо обговорювати стан Кримського мосту. Схвилювали громадськість і знімки майже порожнього мосту, які виклав один з користувачів соціальної мережі Twitter.

Люди, які з їх слів, особисто проїхали по мосту, пише ЗМІ, розповідають про свої власні враження. Користувачка Ліана повідомила, що побувала на Кримському мосту 6 липня. І ця поїздка, стверджує вона, залишила у неї не найприємніші спогади.

«Жах. Все трясеться і колишеться, того й гляди завалиться», – пише Ліона. За її словами, взимку міст «точно знесе разом з машинами».


Не пропустіть