З Росії тікають автомобільні дилери

0

У Росії згортається автомобільний бізнес. Про продаж російських дилерських центрів оголосив міжнародний автомобільний холдинг «Атлант-М».

«Йдеться про три автоцентри і одній земельній ділянці в Санкт-Петербурзі, недобудованому автоцентрі із земельною ділянкою в Москві і автоцентрі в Орлі», – йдеться в повідомленні компанії.

Головна причина, по якій «Атлант-М» доводиться згортати бізнес, – відхід з Росії головного партнера, американського концерну General Motors.

«У наших автоцентрах, колишніх офіційними дилерами марки GM в Пітері і Орлі, ми продовжимо з 1 січня 2016 роки працювати з маркою GM по сервісним контрактами і будемо надавати весь комплекс послуг в тому числі і з гарантійного та сервісного обслуговування автомобілів GM. Але ми також готові розглядати і продаж цих автоцентрів протягом 2016-2017 років», – заявив генеральний директор холдингу« Атлант-М» Сергій Савицький.

Друга причина, що змусила компанію виставити свої російські підприємства на продаж, – «подальші зниження продажів і погіршення рентабельності дилерського бізнесу в РФ».

Нагадаємо, в 2015 року п’ять автомобільних брендів заявили про плани покинути ринок Росії. Серед них опинилася і американська General Motors.


Не пропустіть