Чи буде бум електромобілів в Україні, – експерти

Експерти ОПЕК заявили, що широкого розповсюдження електромобілів в перспективі 25 років не буде. За їхніми підрахунками, до 2040 року поширеність електромобілів становитиме всього 6%, повідомляє metronews.ua.

Такі дані були опубліковані у звіті World Oil Outlook. На думку укладачів звіту, сучасні технології не дозволяють електромобілям зайняти провідне місце в транспортній сфері, і на дорогах, як і раніше, будуть панувати авто з двигунами внутрішнього згоряння. Даний прогноз не виправдається тільки за умови науково-технологічного прориву.

Якщо ж кардинальної зміни технологічної основи конструювання і виробництва електромобілів не буде, частка їх продажу становитиме лише 1%. 56% припадатиме на бензинові автомобілі, 21% – дизелі, і ще 14% припаде на продажі гібридних автомобілів.

Втім, існує ймовірність, що ОПЕК занадто оптимістичний щодо поширення автомобілів, що працюють на нафтопродуктах – світ зацікавлений у зменшенні кількості викидів, а для цього всіляко стимулюється виробництво і розповсюдження машин з нульовим рівнем викиду, зокрема і електромобілі. Якщо концепція буде реалізована, то кількість продажів електромобілів цілком може перевищити передвіщений ОПЕК 1%.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Нестор

  Бред какой-то. В ОПЕК не знакомы с простой арифметикой? Как может распространенность автомобилей через 25 лет составить 6%, если их продажа не превысит 1%??? Они начнут размножаться почкованием?
  Ну а насчет “кардинального изменения технологической основы конструирования и производства” электромобилей, то оно не только наверняка будет. Оно уже происходит – каждый год и каждый месяц, и этот процесс ОПЕК не сможет ни остановить, ни притормозить, как бы не старались!
  Эра углеводородных транспортных устройств заканчивается!

 • Дімв

  Я думаю шо країни ОПЕК зроблять все, щоб їхній прогноз справдився.

  • Андрій

   “Я думаю шо країни ОПЕК зроблять все, щоб їхній прогноз справдився.” – точно(.

 • Дімв

  П.С. Заголовок статті не відпоідає змісту. До чого тут Україна?