Відомі критерії “розкішних авто”, які будуть обкладатися податком

0

Верховна Рада внесла зміни до чинного транспортного податоку на дорогі автомобілі. Зміни були прийняті в рамках прийняття змін до Податкового кодексу, за які 24 грудня проголосував 251 народний депутат при необхідному мінімумі в 226 голосів, повідомляє o-doroge.com

Зокрема, згідно з прийнятим документом, мінімальна вартість автомобілів, що підпадають під транспортний податок на автомобілі, встановлена ​​у розмірі 750 мінімальних заробітних плат (раніше ставка податку прив’язувалася з обсягом двигуна 3 л). З урахуванням встановленої в бюджеті на 2016 рік мінімальної заробітної плати в 1378 грн., Під транспортний податок підпадатимуть автомобілі дорожче 1033000 грн. Крім того, оцінка вартості автомобіля буде здійснюватися з урахуванням марки, моделі, року випуску, типу та об’єму двигуна, типу коробки передач і пробігу автомобіля.

На сайті Мінекономіки розміщено офіційний “калькулятор” для оцінки “середньоринкової вартості”. При цьому діючу ставку податку в розмірі 25 тис. грн. і термін експлуатації автомобіля – менше 5 років, депутати не змінили.


Не пропустіть