МВС застерігає: не заощаджуйте на експертному дослідженні придбаного авто

0

Регіональний сервісний центр МВС в Київській області неодноразово наголошував на тому, що, купуючи автомобіль, не потрібно заощаджувати на його експертному дослідженні. Адже легковажне ставлення до питання придбання транспортного засобу може призвести до появи неочікуваних проблем, пише cripo.com.ua.

Так, днями в сервісний центр МВС, що знаходиться в м. Біла Церква, звернувся житель м. Києва для зняття з обліку автомобіля MERCEDES-BENZ VITO. Яке ж було його здивування, коли йому було відмовлено у проведенні операції… Надавши працівникам центру всі необхідні документи і при цьому нічого не підозрюючи, з’ясувалося, що ідентифікаційний номер двигуна його авто знищено кустарним способом. Чоловік розповів, що декілька років тому, придбав цей автомобіль для власного користування на території м. Києва, там і його зареєстрував, при цьому не проводивши ніяких експертних досліджень, тому що не вважав це за потрібне.

Працівники територіального сервісного центру автомобіль передали співробітникам поліції для подальшого прийняття рішення.

Варто запам’ятати одне: виявити чи навіть запідозрити підробку автомобіля самотужки практично неможливо. Тому звертайтеся до фахівців експертної служби, які працюють в територіальних сервісних центрах МВС, для дослідження та оцінки транспортних засобів. Це є гарантією того, що ви зможете уникнути подальших неприємних ситуацій з купівлею авто.

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Київській області


Не пропустіть