КрАЗ поставив для Африки нові вантажівки (Відео)

Новий контрагент однієї з північноафриканських країн замовив партію популярних повнопривідних шасі під установку спецнадбудов для роботи в цивільному секторі. Тоді як раніше в цю країну регулярно поставлялися тільки різні моделі армійських автомобілів КрАЗ.

Як зазначив прес-службі замовник під час від’їзду машин з підприємства, після установки спецобладнання вони будуть задіяні для обслуговування ліній електропередач і перевезення ремонтних бригад.

– КрАЗи я вибрав за простоту і велику вантажопідйомність. Раніше брав ЗІЛи, які «тягнули” не більше 6 тонн, а мені потрібно 13 і більше вантажити. У нас в країні всі знають, що українська фірма «КрАЗ» – сильна фірма, машини будуть служити довго і працювати в будь-яких ситуаціях.

Ми не любимо, коли в техніці програми і електроніка, ми любимо класичні машини з механікою, якими наші водії зможуть управляти без проблем, а механіки так само легко обслуговувати. Нам потрібно, щоб машина служила довго, возила багато і була «по кишені», а це КрАЗ. Спецнадбудови буде встановлюватися на одному з місцевих заводів, який вже має досвід монтажу на шасі КрАЗу. Є і грамотні фахівці, які навчать водіїв їздити на новій техніці і її обслуговувати.

Відвантажені автомобілі КрАЗ-63221 відрізняються від серійних тільки подовженою базою і чотиридверний кабіною.


Не пропустіть