Українець побив у США світовий рекорд на мотоциклі “Дніпро” (Фото)

70-тий, ювілейний тиждень швидкості, яка проходить на Бонневіль з 11 по 17 серпня, стала досить успішною для України. Вітчизняний спортсмен і президент Київського міського автомотоклубу (КМАМК) Сергій Малик встановив черговий рекорд швидкості на озері Бонневиль (США), повідомляє Autogeek.

На спеціально підготовленому електричному мотоциклі Dnepr Electric Сергій Малик розвинув швидкість 104,78 миль в годину (168 км / ч).

Бонневиль – магніт для найшвидших гонщиків планети. Це висохле соляне озеро в штаті Юта, поверхня якого має площу в 260 квадратних кілометрів і майже ідеально рівну поверхню, на якій здавна і ставляться світові рекорди швидкості.

Це вже не перший рекорд Сергія Малика. У 2017 році на цьому ж фестивалі він встановив світовий рекорд на вітчизняному мотоциклі КМЗ «Дніпро». Він виявився найшвидшим в класі 650 М-РВG, показавши максимальну швидкість 73,041 милі на годину (116,86 км / ч).

А взагалі, Сергій Малик вже давній рекордсмен Книги рекордів Гіннесса. У 2013 році він встановив національний рекорд, об’їхавши на мотоциклі всю Україну по кордоні за 13 днів.

У 2014 році встановив рекорд швидкості на льоду, розігнавшись на автомобілі класу «Формула».

У 2017 році – рекорд швидкості на мотоциклі «Дніпро» в Бонневіль, про який ми говорили вище.


Не пропустіть