Закон про звільнення електромобілів від імпортного мита набув чинності

0

Закон «Про внесення змін до закону України” Про митний тариф України “щодо скасування ввізного мита на електромобілі» набрав чинності, пише РБК Україна.

Документ був опублікований у виданні “Голос України” 18 грудня 2015 року. Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Згідно з документом, вносяться зміни до Митного тарифу України і встановлюються нульові ставки ввізного мита на транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами.

Відповідно до закону, Кабінет міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності даного закону зобов’язується привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим законом.

Нагадаємо, в листопада 2015 року Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №1674 «Про внесення змін до закону України” Про митний тариф України “щодо скасування ввізного мита на електромобілі». За відповідне рішення проголосували 233 парламентарія.


Не пропустіть