Закон про звільнення електромобілів від імпортного мита набув чинності

Закон «Про внесення змін до закону України” Про митний тариф України “щодо скасування ввізного мита на електромобілі» набрав чинності, пише РБК Україна.

Документ був опублікований у виданні “Голос України” 18 грудня 2015 року. Закон набирає чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Згідно з документом, вносяться зміни до Митного тарифу України і встановлюються нульові ставки ввізного мита на транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами.

Відповідно до закону, Кабінет міністрів України в місячний строк з дня набрання чинності даного закону зобов’язується привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим законом; забезпечити приведення міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність з цим законом.

Нагадаємо, в листопада 2015 року Верховна Рада України підтримала в другому читанні законопроект №1674 «Про внесення змін до закону України” Про митний тариф України “щодо скасування ввізного мита на електромобілі». За відповідне рішення проголосували 233 парламентарія.

Більше новин


Прокоментуй новину