Російський «Камаз» зупинив виробництво

0

ПАТ «КАМАЗ» зупинило роботу на період новорічних канікул і корпоративної відпустки, повідомили в компанії, пише glavcom.ua.

Перша частина щорічної оплачуваної корпоративної відпустки в 2016 році припаде на 11-24 січня. Таким чином, автоскладальне підприємство відновить роботу 25 січня.

У компанії уточнили, що в останній тиждень січня підприємство працюватиме в звичайному 5-денному режимі, при цьому була скасовано неповний тиждень, що передбачає тільки 3 робочих дні.

Друга частина корпоративного відпустки намічена з 8 по 21 серпня.

Практика корпоративної відпустки на «КАМАЗі» існує з 2010 року, винятком став лише 2012 рік. «КАМАЗ» зазначав, що одна загальна відпустка переважніше безлічі роздроблених з погляду організації виробничого процесу, а також дозволяє економити ресурси: електроенергію, газ, воду.

Відпустка зачіпає основну частину персоналу. У період відпустки продовжують роботу підрозділи, що відповідають за реалізацію автомобілів, а також сервісні служби, зайняті ремонтом і модернізацією обладнання. Для них передбачений свій графік відпусток.

Бізнес-план «КАМАЗу» на 2016 рік передбачає продаж 32 тис. Автомобілів, з них 25 тис. Планується реалізувати на російському ринку, 7 тис. – На ринках зарубіжних країн.

«КАМАЗ» є найбільшим російським виробником вантажних автомобілів. Юридичні особи контролюють 98,34% статутного капіталу компанії. Серед них – корпорація «Ростех» (49,9%), кіпрські Avtoinvest Limited і Decodelement Services Limited (20,81% і 2,73% відповідно, володіють акціями в інтересах колишніх власників інвесткомпанії «Трійка Діалог» і гендиректора компанії Сергія Когогина), німецький концерн Daimler AG (15%), американська KAMAZ International Management (4,25%), а також ТОВ “Фінансово-лізингова компанія« КАМАЗ »(3,72%).


Не пропустіть