Ваша присутність не обов’язкова: українських водіїв “потішили” свіжими штрафами

Нове попередження для водіїв: з 27 вересня в Україні починають діяти нові правила виписування штрафів. Тепер за парковку в недозволеному місці його можна отримати, навіть якщо водія немає в салоні. Виписувати штраф будуть на ім’я власника транспортного засобу, а не водія.

28 березня 2018 Петро Порошенко підписав закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів”, згідно з яким не можна буде уникнути відповідальності за неправильну стоянку, паркування або зупинку в забороненому місці. Як доказ – фото- або відео-фіксація.

Деякі дорожні знаки є обов’язковими для велосипедистів. Для того, щоб не мати проблем з поліцією і вберегти своє здоров’я та життя у разі небезпеки, варто уважно вивчити і запам’ятати такі дорожні знаки.

Так, згідно з новим законом, на лобовому склі автомобіля обов’язково повинні залишати копії постанови або повідомлення про те, що порушника притягують до адміністративної відповідальності за порушення правил дорожнього руху.

Українських водіїв попередили, як будуть фіксувати порушення на дорогах. Так стало відомо, про введення системи фотовідеофіксації. Але більшість експертів скептично налаштовані щодо цього нововведення, навіть якщо воно-таки запрацює найближчим часом. Експерти вважають, що є велика проблема з тим, щоб лист щастя отримав реальний порушник, а не стороння людина. У нас є дві категорії автомобілів, які не мають реєстрації на власника машини, продані за генеральним дорученням, і авто на евробляхах. Водії цих машин по суті не будуть підпадати під фотовідеофіксацію.


Не пропустіть