Українцям заборонили приганяти старі іномарки. Що робити?

З 1 січня 2016 в Україні набуває чинності екологічний стандарт Євро-5, який забороняє ввезення з-за кордону старих автомобілів, які були вироблені раніше 2010 року, а значить шанс на те, що українці зможуть їздити на дешевих, десятилітніх іномарках, які набагато перевершують продукцію Укравтопрому, втрачений, пише bimba.info.

Краще не старатися

Переглядаючи європейські сайти з продажу авто часто можна наткнутися на оголошення автомобіля старшого п’яти років, проте який відповідає нормам Євро-5. Не ведіться! Власники таких автомобілів дійсно отримали сертифікат Євро-5 (скоріш за все він несправжній), оскільки податок в Європі на викиди автомобілів досить великий. Проте, при ввезені в Україну такого автомобіля митники надішлють запит, чи дійсно даний автомобіль був перероблений заводом під норми Євро-5. Якщо ні, то автомобіль вилучають та накладають штраф. Звісно можна судитися, проте це буде досить складно, довго та дорого.Тому нам залишається нічого, як змиритися з цим. Закон є Закон.

Що приганяти?

Якщо раніше найбільш популярними автомобілями для “пригону’ були німецькі бізнес-седани, які були майже в чотири рази дешевші, ніж в Україні, то тепер варто звернути увагу на японські та європейські малолітражки. Наприклад, замість трьохлітрового люксового “БМВ” ви тепер зможете купити однолітровий “Пежо” в початковій комплектації. Про статус, комфорт та безпеку краще промовчати.

zbir

Більше новин


Прокоментуй новину

 • sashykk

  розберіть авто і приженіть кузов,потім складаєте

 • Serhii

  А как экологические нормы на продукты питания , КОНФЕТКИ, например…
  Или лохи, травитесь, а мы о евро5 поп…м

 • Григорий

  Лучше ходить пешком, чем ездить на кем-то ободранной и обосцанной “машине”.

 • Димка

  Наё…ли как обычно у украинца 🙂 хотели халявы кушайте не обляпайтесь .))

 • Патріот

  Придурковата стаття.
  Євро-5 введений з 2009 року.

 • Гарик

  Пусть те уроды,которые принимали этот закон,ездят на малолитражках.

 • Сергій

  на ланосах хай самі їздять а порошенку таврію дати пускай підтримуе як на то пішло укр виробника