Українським автоперевізникам ускладнили транзит через РФ

0

З січня 2016 РФ вводить особливі заходи контролю за транзитними перевезеннями товарів з України по російській території в Казахстан, пише trucks.autocentre.ua.

Президент РФ підписав указ «Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації».

Указ підписано в результаті призупинення з 1 січня дії договору про зону вільної торгівлі з Україною. Згідно з документом, міжнародні транзитні автомобільні та залізничні перевезення вантажів з території України на територію Казахстану через російську територію здійснюються тільки з території Білорусії «за умови застосування до вантажних приміщень (відсіків) транспортних засобів та залізничного рухомого складу, приміщень, ємностей і іншим місцям, в яких знаходяться або можуть знаходитися товари, засобів ідентифікації (пломб), у тому числі таких, що функціонують на основі технології глобальної навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС, а також за наявності у водіїв транспортних засобів, що здійснюють автомобільні перевезення, облікових талонів».

Тепер водії вантажних автомобілів зобов’язані при в’їзді на територію Росії з території Білорусії отримувати облікові талони в контрольних пунктах. Указ президента набирає чинності з дня його офіційного опублікування, він дійсний до 1 липня 2016


Не пропустіть