Rolls-Royce приступить до дорожніх тестів власної платформи

0

Компанія Rolls-Royce збирається найближчим часом приступити до дорожніх випробувань прототипів на новій алюмінієвій платформі. Таку заяву було зроблено через майже рік після того, як вперше стало відомо, що виробник має намір використовувати для майбутніх моделей власне шасі, а не архітектуру BMW, пише motor.ru.

За словами представників «Роллс-Ройса», нову платформу будуть обкатувати на прототипах по всьому світу в різних дорожніх умовах. Серійні моделі, побудовані на цьому шасі, з’являться до 2018 року. Очікується, що першим з лінійки британської марки цю платформу отримає позашляховик, який поки відомий як Project Cullinan («Куллінан» або «Зірка Африки» – так іменувався найбільший алмаз в світі).

Перший прототип позашляховика Rolls-Royce був показаний в квітні минулого року. Цей «мул» мав укорочений кузов «Фантома», збільшений дорожній просвіт і велике заднє антикрило. Такий автомобіль компанія планувала використовувати для випробувань і доведення повнопривідної трансмісії.

У компанії розраховують зробити нову модель «справжнім позашляховиком, здатним довезти людей з опери в Альпи». Запуск позашляховика в серію Rolls-Royce був схвалений через численні прохань клієнтів.


Не пропустіть