Водіям можуть ввести нове зобов’язання

На сайті офіційного інтернет-представництва президента України з’явилась петиція в якій пропонується зробити обов’язковим використання відеореестраторів в автомобілях.

На думку автора петиції Антона Ковалишина обов’язкове встановлення відеореестраторів на всіх автомобілях допоможе покращити безпеку на українських дорогах.

“У зв’язку із катастрофічним збільшенням аварійності на дорогах України та необ’єктивністю слідства по справах ДТП, пропоную внести зміни до законодавчих актів, у яких передбачити загальнообов’язкове встановлення та використання відеозаписуючої техніки (дорожні відеореєстратори) та відповідальність за її відсутність у всіх транспортних засобах” сказано в тексті петиції.

Петиція була опублікована 07 вересня 2018 і на даний момент набрала лише 75 з 25 000 необхідних підписів.

Нагадаємо, що набрання петицією необхідної кількості підписів не є гарантом її виконання владними структурами. Наприклад, петиція стосовно офіційного розблокування доступу до інтеренет-ресурсу “Вконтакте” дуже швидко набрала необхідну кількість голосів, але президент України відмовився приймати запропоноване в петиції рішення.

Джерело auto.24tv.ua

Не пропустіть