В Україні вироблятимуть електромотоцикли

0

У Києві планують налагодити великовузлове складання електричних мотоциклів SKAUT, які вже продаються в Україні, пише bagnet.org.

Поки що більша частина готових вузлів приходить з Гонконгу, а в Україні збираються тільки акумулятори. Пробіг базової моделі на одному заряді зі стоковим акумулятором становить 55 – 60 км, а максимальна швидкість – 55 км/год.

«Збираючи власні літієво-іонні батареї, ми отримуємо мотоцикл з максимальною швидкістю 75 км/год і пробігом до 110 км. Такий запас ходу наближає нас до стандартів електромобілів. Так, найбільш масовий електромобіль зараз – Nissan Leaf, і він має 150 км пробігу на одній підзарядці », – розповідає технічний директор компанії Electromoto України, Сергій Попов.

За його словами, вартість 100 км пробігу на такому електромотоциклі – всього 1,2 грн. При цьому вартість самого мотоцикла – 2000 у.о.

Крім того, «адаптований» під Україну SCOUT U1 буде обладнаний зв’язком зі смартфоном власника мотоцикла. За допомогою спеціального додатку можна побачити місцезнаходження мотоцикла, заблокувати/розблокувати його на відстані, отримати інформацію про рівень батареї/залишку шляху/пробігу і т.д.


Не пропустіть