У Авакова розповіли, як покарають «євробляхерів» за блокаду кордону України (Фото)

Міністерство внутрішніх справ має намір залучати до кримінальної відповідальності організаторів акцій водіїв авто на єврономерах. Для цього всіх автовласників, які зазнали збитків у результаті перекриття доріг «євробляхерами», закликають звертатися в правоохоронні органи і фіксувати правопорушення.

Про це розповів речник МВС Артем Шевченко, коментуючи блокування пунктів пропуску на кордоні України, яке влаштували водії євроавто, передає УКРОП з посиланням на Обозреватель.

«Ми закликаємо всіх, хто бачить, що вони отримують збитки через вимушені простої на кордоні, звертатися в органи поліції із заявами, де описувати ці збитки. Ці збитки ляжуть в основу кримінальних проваджень, які розслідуються місцевою поліцією за перекриття і блокування доріг», – заявив він.

«Всі підприємці та бізнесмени, хто відчуває, що зараз зазнає збитків за простій своїх транспортних засобів, товарів або зрив контрактів, звертайтеся будь ласка до органів поліції. На підставі цієї заяви або додадуться в уже відкриті кримінальні виробництва, або будуть відкриті нові. Ці збитки будуть пред’явлені як збиток організаторам, які зараз це роблять», – додав Шевченко.


Не пропустіть