До уваги водіїв: ліміти страхових виплат піднімуть вдвічі

0

На весні запровадять нові ліміти страхових виплат автовласникам. Про це Gazeta.ua повідомили у прес-службі Моторно транспортного страхового бюро України

Державна регуляторна служба погодила зміни максимальних розмірів страхових виплат. Суми виплат збільшили вдвічі: за шкоду майна платитимуть до 100 тис грн, а за шкоду життю та здоров’ю — 200 тис. на одного постраждалого. Раніше ці суми були 50 та 100 тис. грн відповідно.

“Зараз МТСБУ пропонує щорічне збільшення страхових сум мінімум вдвічі, що дозволить протягом наступних 10-ти років наблизити українські стандарти до європейських у сфері обов’язкового страхування автоцивільної відповідальності”, – каже Генеральний директор МТСБУ Володимир Шевченко

Також піднімуть ліміт страхової виплати при спрощеному оформленні матеріалів дорожньо-транспортної пригоди (Європротоколу). Раніше він становив 25 тис грн, а тепер – до 50 тис грн компенсації при спрощеному оформленні ДТП.

“Діючі ліміти у країнах ЄС становлять: у випадку шкоди, заподіяної життю та здоров’ю – 1,12 млн. євро на одного потерпілого або 5,6 млн. євро на одну страхову подію незалежно від кількості потерпілих, та у випадку майнових збитків – 1,12 млн. євро на одну страхову подію незалежно від кількості потерпілих. Окрім цього, Європейська комісія кожні 5 років коригує розміри мінімальних страхових сум в обов’язковому страхуванні автоцивільної відповідальності відповідно до європейського індексу споживчих цін”, – додав Володимир Шевченко.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстрували законопроект, який передбачає поетапне підвищення розмірів страхових сум до рівня країн Європейського Союзу.


Не пропустіть